Тіктокерша @thecrystalpatch завантажує в інтернет безліч чаклунських відео, але одне з них стало особливо вірусним, де вона показує, як можна проклясти чиїсь геніталії, пише Daily Star.

Розмістивши в своєму акаунті tiktok @thecrystalpatch, Калей розповіла, як люди можуть проклясти геніталії свого колишнього або інтимні частини будь-кого, хто образив їх. 22-річна дівчина завантажила безліч відеороликів, в яких детально розповідається про кращі заклинання, які можна використовувати для помсти.

"Ви хочете дізнатися, як проклясти своїх кривдників? Дозвольте мені показати вам", – сказала вона в одному з роликів.

Для прокляття чоловіків Калей рекомендує взяти огірок і зробити розріз на його стороні. Потім ви повинні записати повне ім'я і дату народження кривдника на аркуші паперу і скласти його від себе. Потім вставте його в проріз, який ви тільки що зробили.

"Потім ми збираємося додати кілька пластівців перцю чилі, щоб переконатися, що він зазнає печіння. Тепер візьміть гвинт, цвяхи, скло, що-небудь гостре і почніть увіткати його туди. Дайте цьому лайну свою енергію. А тепер візьміть мотузку і загорніть цього малюка. Поки ви обмотуєте мотузку, переконайтеся, що ви робите це з наміром прив'язати це до цієї людини. Тепер ви хочете віддати цьому всю свою неприємну енергію, всі неприємні почуття, які ви відчуваєте до цієї людини. Коли ви закінчите, закопайте це на своїй ділянці", – сказала вона.

відьма розповіла, як проклясти геніталії колишнього
відьма розповіла, як проклясти геніталії колишнього

Вона сказала, що якщо ви хочете проклясти жінку, вам потрібно вибрати предмет, який схожий на піхву.

"Вся справа в символізмі, неважливо, що саме ви виберете, головне, щоб він символізував це у вашій свідомості. Я можу вам навести кілька прикладів, може бути, персик, можливо, трохи ростбіфа, і гексагон виглядає точно так само", – поділилася Калеї.

Калей ділиться різноманітним чаклунським контентом у своєму обліковому записі TikTok, наприклад, як зробити шістнадцяткову банку, щоб проклясти когось, хто зробив вам щось погане. Вам просто потрібно налити в банку води і додати мертвих комах, перш ніж додавати іржі гвинти і пачулі для нудоти.

відьма розповіла, як проклясти геніталії колишнього
відьма розповіла, як проклясти геніталії колишнього

"Я додаю омелу від хвороб для страждань, корінь мандрагори для страждань, корінь дягелю для збентеження. Тепер я додаю тонну пластівців чилі, щоб було добряче боляче", - пояснила вона.