Модель, яка пережила рак, зіткнулася з жорстокими тролями, які звинувачували її в тому, що вона видалила ногу з фотографій у фотошопі, пише The Sun.

У Шері-Луїзи діагностували рак кісток в шість років, і через хворобу їй довелося ампутувати ногу. 29-річна дівчина сказала, що вперше зрозуміла, що щось не так, коли у неї продовжували підніматися періодична лихоманка і постійно боліти ліве стегно.

Модель пережила рак і ампутацію
Модель пережила рак і ампутацію

У дитинстві Шері з Нью-Плімута, Нова Зеландія, не могла бігати і не відставати від інших дітей у школі. Її возили на незліченну кількість прийомів до лікаря, щоб з'ясувати причину її симптомів, перш ніж їй нарешті поставили діагноз – рідкісний рак кісток під назвою остеосаркома.

Остеосаркома – це форма раку кістки, при якій пухлини виглядають як ранні форми кісткових клітин, які зазвичай допомагають формувати нову кісткову тканину. Щоб врятувати її життя, батькам Шері сказали, що їй потрібно буде ампутувати всю ліву ногу і половину тазу. Процедура рідкісна і ризикована, ускладнює використання протеза.

Модель пережила рак і ампутацію
Модель пережила рак і ампутацію

Коли їй вперше зробили процедуру, так звану зовнішньою геміпельвектомією, Шері була вкрай сором'язлива і ненавиділа виділятися, щоб на неї постійно дивилися.

Як і більшість молодих людей, Шері користується соціальними мережами, і їй довелося зіткнутися з напливом тролів, які говорили огидні, бездушні речі про інвалідність Шері, а деякі навіть звинувачували її в тому, що вона відретушувала ногу в Фотошопі, щоб привернути увагу.

"Люди в соціальних мережах часто звинувачують мене в тому, що я імітую одну ногу, і стверджують, що я видаляю ногу з фотографій, щоб привернути увагу. Вони не можуть зрозуміти, що зображення перевертаються залежно від того, чи використовуєте ви передню або задню камеру свого телефону, або якщо фотографія зроблена в дзеркалі. Люди також побачать відображення чогось на підлозі і будуть стверджувати, що це доказ того, що я відфотошопила ногу. Я знаю, що їхні коментарі смішні і легко можуть бути спростовані, тому деякі можуть подумати, що це просто смішно, коли люди говорять це. Мене це досить дратує, враховуючи все, через що я пройшла, щоб вижити і дістатися до точки, в якій я зараз", – говорить молода модель.

Модель пережила рак і ампутацію
Модель пережила рак і ампутацію

Шері сказала, що в дитинстві вона бачила інших людей з інвалідністю тільки раз на рік під час Олімпійських ігор.

"Коли я була маленькою, я не вірила, що знайду роботу, закохаюся, заведу сім'ю або щось в цьому роді. Там була незліченна кількість ночей, проведених у сльозах над моїми фотографіями перед ампутацією, питаннями, чому це сталося зі мною, бажання, щоб я одного разу прокинулася і знову отримала дві ноги. Я завжди виділялася, і це змусило мене врешті-решт відмовитися від занять, які привертали до мене більше уваги, наприклад, від занять спортом. Я пройшла залишок школи, бажаючи максимально злитися з масою. Я сподіваюся, що мене побачать діти з інвалідністю, які не впевнені, що їх чекає в майбутньому", – додала Шері.