Співачка SLAVIA зізнається, першою подала на розлучення ще влітку цього року.

«Моя помилка була в тому, що я багато мовчала, тримала в собі. Я намагалася не порушувати його спокій і намагалася його звільнити від різних справ домашніх. І от прийшов мій час, я відчула, що хочу розвиватися. Але Михайло був проти, тому я вирішила якось бути поближче до нього. Якщо не сольна кар’єра, то хоча б їздити з ним на концерти, йому допомагати, але він не хотів, - поділилася із журналістами каналу «Україна» SLAVIA, - чоловік ніколи не піде з сім’ї. Чоловік має відчути, що він втратив ту сім’ю. Так і в нас сталося. Він після зйомок кліпу «Я тобі не мамка» забрав мене додому і дуже розстроєний і сказав, що «все, ти пішла, я тебе втратив».

Нещодавно ЗМІ писали, між Славією та Олею Цибульською стався конфлікт на тлі новин про розлучення між Ярославою та Михайлом. Та SLAVIA це заперечує.

Оля Цибульська
Оля Цибульська

«Вона сказала в інтерв’ю, що на неї зі всіх сторін впав якийсь хейт, що всі їй писали негатив. І вона натякнула на мене. Зробила це дуже хитро. Вона не сказала моє ім’я, просто сказала: «Здогадайтеся». Ніколи я їй нічого поганого не робила, не писала, не було в нас жодних конфліктів. Крім того, що я дала телефон Михайла, і навіть після того, що він не брав слухавки, я його просила: «Візьми поговори, може, в неї гарна ідея», - ділиться екс-дружина артиста.

Ярослава приголомшує, саме вона змушувала чоловіка до спілкування із Олею Цибульською. Натомість, він такого бажання ніколи й не мав.

«Не хотів чомусь. Не знаю. Насправді, вони не спілкувались ці всі роки так як це подається, начебто вони друзі. Насправді, Оля до Михайла так здалеку, на «ви», як-то кажуть. Вона в особистій розмові з ним тримається дуже толерантно. Лише, коли виходить на сцену, на камеру, вона дозволяє собі все що попало. Він навіть дивується, каже: «Як так може бути. Вона мене підставляє, деколи робить такі речі, що я навіть не знаю, як реагувати», - говорить колишня дружина DZIDZIO про його стосунки з Олею Цибульською.