Відома співачка розповіла продюсеру Йосипу Пригожину про те, що у її дочки колись була симпатія до Авраама Руссо.

Тоді неспокійна мати переживала, що Крістіна Орбакайте може повернутися з нових стосунків з черговою незапланованою вагітністю.

Ще до шлюбу з Михайлом Земцовим Орбакайте мала теплі стосунки з колегою. Алла Пугачова була впевнена, що у артистів ось-ось почнеться нікому не потрібний роман. Тоді Авраам і Христина працювали разом, у них був загальний гастрольний графік.

Фото Христини Орбакайте
Фото Христини Орбакайте

Спільна поїздка в США викликала у артистки особливі побоювання. Однак роману не сталося, але кожен з артистів знайшов у поїздці свою половинку.

Сама Христина не приховувала свого ставлення до колеги. У розмові з Лерою Кудрявцевою вона згадувала, як дивувалася бездоганному стилю співака, який був у костюмі навіть під час довгого перельоту.

Нещодавно Крістіна Орбакайте вразила народ своєю схожістю зі знаменитою матір'ю. Нове фото в блозі співачки говорить саме за себе. На ньому Орбакайте позує на тлі лісового пейзажу.

Підписники відзначили, що на знімку Христина – копія Алли Борисівни. Сама співачка не відповіла на захоплені коментарі фанатів, але вона явно не проти такої приголомшливої схожості зі своєю зірковою мамою.