Михайло Поплавський зізнався, що заробляти його навчали з дитинства, тож не дивно, що він звик багато працювати.

«У мене більше 70 торгових знаків запатентовані. Офіційно я мав 27 млн гривень на рік. І 3,5 млн я платив податків. «М.Поплавський» запатентований, «ПММ» запатентований, «Кропива» запатентована, «Батьківська хата» запатентована. «Живи з посмішкою» – запатентовано. Запатентована навіть «Формула щастя М.Поплавського», - говорить найбагатший ректор країни.

Проте нині заробіток Михайла Поплавського скромніший, якщо порівнювати із його доходами до 2008 року.

Фото Михайла Поплавського
Фото Михайла Поплавського

«Я, наприклад, скажу, що я з 2002 по 2008, поки криза вдарила, у мене було на трасі 5 заправок, 6 ресторанів, 6 міні маркетів, чебуречні, вареничні. В мене оборот тоді був між Кишинівом, Одесою, Кримом. Один. Нікого не було на трасі. Був десь більше 2 млн доларів оборот на місяць», - ділиться Михайло Поплавський.

Вкладає Михайло Михайлович кошти і в улюблений університет, у якому головує вже 28 років. Поплавський й не цурається родичів. Допомагає племінниці, онукам по лінії брата. А ще – тримає фермерські угіддя у рідному селі, куди залюбки час від часу повертається.

«Я в селі відпочиваю. Там ресторани працюють, там в мене аграрний бізнес, 3 тис. га землі в оренді. Комбайни працюють, машини працюють. Це є бізнес. Я не олігарх, а підприємець», - розповів ректор Національного університету культури та мистецтв.