Знаменитої радянської і російської артистки не стало у віці 77 років. Все своє творче життя вона віддала переважно театру.

Про смерть Валентини Іванової повідомили 29 листопада на сайті театру Єрмолової. Актриса пішла з життя ще 22 листопада, але про це стало відомо тільки зараз.

Померла актриса нашого театру Валентина Миколаївна Іванова. Вона служила в Єрмоловському з 1963 року, зігравши не один десяток ролей. Велика втрата. Висловлюємо співчуття рідним, близьким і колегам артистки, - повідомляється на сайті.

Яка причина смерті Валентини Іванової, поки не відомо.

Про життя знаменитості відомо небагато. Валентина Іванова народилася 24 серпня 1944 року. У 1968 році закінчила ГІТІС. Почала працювати в Московському театрі ім. Єрмолової. Йому віддала все своє творче життя. На сцені цього театру вона виконала десятки різних ролей.

Валентина Іванова
Валентина Іванова

Валентина Іванова прославилася завдяки кіноперсонажу Ніні Купріяновій з фільму "Угрюм-ріка". Її героїня – дочка багатого купця, добра і мила дівчина, яку Прохор Громов не любить, але одружується з нею заради грошей.

Також актриса взяла участь у фільмах-виставах "Завжди на марші", "Місяць в селі", "Андрій Колобов", "Брехня на довгих ногах", "Зелена кімната" і "Місячні води".

Іванова віддавала перевагу театру, незважаючи на успішний дебют в кіно.

Особисте життя актриса всіляко приховувала від ЗМІ, тому чи є у неї чоловік і діти – невідомо.