Оля Полякова відверто розповіла про давній конфлікт з власною свекрухою, який стався після появи на світ молодшої дочки співачки – Аліси.

В інтерв'ю Маші Єфросиніній вона поскаржилася, мовляв, була змушена з'явитися на публіці вже через 5 місяців після пологів, причому відразу в ролі ведучої на зоряному шоу.

Її партнером тоді виявився красень Іван Ургант.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Було 1 квітня, і якийсь канал запустив "качку", що у мене з Ургантом роман. І тут же в кінці передачі сказали, що це не правда, а першоквітневий розіграш. Але люди ж хочуть чути те, що хочуть чути", — повідала Оля.

На жаль, серед останніх опинилася і свекруха співачки, з якою до цього вони жили «душа в душу».

"Їй, мабуть, якась сусідка донесла і вона собі це жваво представила. А я була в якомусь стані нересурсном, годувала дитину. Мені стало прикро - я живу з її сином, народила другу дитину, годую цю дитину грудьми. І я як на неї погнала і вигнала її з дому. Вона зібралася і поїхала. І ми не спілкувалися два місяці. Потім ми помирилися і попросили один у одного вибачення», – розповіла "Королева ночі", додавши, що часом Тупі чутки можуть зруйнувати навіть найідеальніші відносини.