Крім серії чарівних знімків, зірка Гаррі Поттера Джессі підтвердила, що чекає четверту дитину.

Актриса Гаррі Поттера Джессі Кейв вагітна четвертою дитиною.

34-річна зірка зробила сенсацію в Instagram всього через 14 місяців після того, як в жовтні минулого року вона народила свою третю дитину – однорічного сина Авраама Бенджаміна.

Джессі позувала в серії чарівних дзеркальних Селфі, вперше відкривши свій живіт, що відчутно став більшим.

Джессі Кейв
Джессі Кейв

Позуючи в червоній футболці з принтом і чорних легінсах, Джессі виглядала сяючою, оскільки вона визнала, що більше не може приховувати свого зростаючого дитини від світу.

Майбутня мама сяяла в чудових знімках, на яких вона показала, як колише живіт перед дзеркалом у ванній, коли її подруга робила чудові фотографії поруч з нею. Крім знімків, Джессі підтвердила, що чекає четверту дитину.

"Не можу більше приховувати цього новонародженого", - підписала вона захоплюючий пост.

Джессі та її партнер, комік Альфі Браун, вже є гордими батьками 13-місячного Абрахама, шестирічного сина Донні та чотирирічної дочки Марго.

А після того, як вона зробила захоплююче оголошення про народження дитини, Джессі, яка найбільш відома за роллю лаванди Браун в серіалі про Гаррі Поттера, була засипана привітаннями і повідомленнями обожнювання від своїх знаменитих друзів.

Джессі Кейв
Джессі Кейв

Чудове оголошення Джессі відбулося після того, як в минулому році вона пережила жахливі часи після народження сина Авраама. Її хлопчик провів кілька днів у лікарні Chelsea & Westminster в Лондоні, перш ніж його виписали після народження.

Новонароджений залишався у відділенні інтенсивної терапії новонароджених, перш ніж його відпустили додому, але всього через кілька тижнів після того у нього був позитивний результат на Covid.

На щастя, зараз Авраам повністю одужав, і, без сумніву, він дуже хоче скоро стати старшим братом.