Нещодавно Лера Кудрявцева запросила на шоу "Секрет на мільйон" зірку 90-х, який прославилася на всю країну рудою шевелюрою і приголомшливою харизмою. Андрій Григор'єв-Аполлонов був родзинкою групи Иванушки International, користуючись популярністю на музичній арені.

Час не пощадив чоловіка-йому вже 51 рік, і молодим красенем його можна назвати лише з великою поблажкою на прожиті роки. Поява артиста в студії викликала в мережі ажіотаж. Народ з сумом усвідомив, що заводний і яскравий хлопець перетворився на дорослого чоловіка з очевидними вадами.

Андрій Григор'єв-Апполонов
Андрій Григор'єв-Апполонов

Розкритикували співака не тільки за бурхливе особисте життя і постійну зміну жінок, окрему увагу приділили його зовнішністю. Значна кількість людей відзначили, що соліст групи Иванушки International моторошно постарів. Деяким Андрій Григор'єв-Аполлонов нагадав відомих артистів в похилому віці.

"Тепер він схожий на бабусю", "Вилитий Укупник!", "Обличчя спите конкретно", "Засмутив своїм зовнішнім виглядом", "Іванушка - другий Юрій Антонов", "Повнота і набряки", "А на голові перука?", "Старий пердун", "Ну і рожа у Андрія", – висловилися користувачі Мережі.

Андрій Григор'єв-Аполлонов
Андрій Григор'єв-Аполлонов

У студії шоу "Секрет на мільйон" Андрій Григор'єв-Аполлонов зробив епатажний вчинок. Учасник групи Іванушки International спалив конверт, в якому містилося занадто особисте питання.