Але ближче ближче з колишнім тенісистом Валерієм Рудневим, вона змінила свою думку. Співачці виявилися близькі його погляди на життя, і про різницю у віці вона забула.

«Ми разом вже два роки. До того як зі мною це все сталося, я була переконана, що така різниця у віці неможлива. Хоча другий чоловік був молодший на шість років і це абсолютно не відчувалося. І ось, будь ласка, дев'ятнадцять - не хочете?! Валері подобаються жінки старші за нього", – з посмішкою розповіла Тетяна "Каравану історій".

Вже через два місяці знайомства новий обранець представив Буланову батькам, в особі яких, як зізналася Тетяна, вона знайшла маму і тата.

Тетяна Буланова
Тетяна Буланова

"Він дуже того вечора хвилювався, бо любить своїх батьків. Вони у нього чудові. Мама –петербурженка, а тато з Краснодарського краю, але в Санкт-Петербурзі живе з юності. Ми зустрілися в ресторані, на ювілеї тата, все було дуже мило і чемно. Валера, побачивши реакцію батьків на мене, буквально розцвів!».

Незважаючи на те, що рідні Тетяни і Валерія прийняли їх вибір, пара ще не готова зробити важливий крок – розписатися.

"Ловлю себе на думці, що вже трохи боюся офіційних церемоній і не знаю, наскільки це потрібно в моєму віці. З іншого боку, я як і раніше переконана, що, коли люди одружуються, вони повідомляють тим самим про свої наміри. І про те, що пошуки закінчені. Хтось каже, що штамп-це фігня. Так якщо фігня-постав! Звичайно, іноді прослизають думки: мені буде майже 70, а Валері всього лише 50... а потім думаю – ну і що? Я дуже його люблю і хочу, щоб ми разом старилися», – зізналася Тетяна Буланова в інтерв'ю «Каравану історій».