Наступного року доньці співака виповниться 25 років. Павло Зібров каже, що вони обов’язково планують відзначити день народження Діани.

«Аякже, це велике свято для кожної сім’ї. І батьки, і друзі, і співробітники будуть вітати. Діана в шоу-бізнес вже влилась, вона мій піар-директор, а коли треба – то і перукар, і візажист, і SMM-спеціаліст. Не буду казати, що там плануємо запросити 100 людей. Ні, головне не кількісно, а якісно», – зазначив Павло Зібров.

Павло Зібров
Павло Зібров

І це не єдине святкування, яке чекає на сім’ю Зібрових у 2022-му. Донька артиста вже 5 років зустрічається зі своїм коханим. І хоч він освідчився їй ще кілька років тому, пара ніяк не може спланувати весілля.

«Думаю, у 2022 році ми нарешті його зробимо. У нас 2 роки пандемія. Ми тільки намітили – обірвалося, червона зона – обірвалося. Не хочеться, щоб там було 20 чи 30 гостей. Хочеться трохи більше, щоб і друзі з шоу-бізнесу прийшли. Ми вже знаємо, яка в Діани буде сукня, які обручки – це дизайнерська робота, бо вона все-таки в колі митців виросла», – поділився подробицями артист.