Кадрами зі святкових виступів балерина почала ділитися заздалегідь. Напередодні в Instagram-акаунті зірки з'явилося відео зі зйомок новорічного вогника, в якому вона не тільки танцює, але і співає.

Судячи з усього, Анастасія Волочкова хотіла похвалитися своїми численними талантами, але в результаті буквально виставила себе посміховиськом.

Справа в тому, що на сцену артистка вийшла в дуже відвертому костюмі, що складається з блискучих трусів або мікро-шортів, топа в тон і туфель на високій шпильці. У такому провокаційному вбранні балерина намагалася ритмічно рухатися і одночасно виконувати під фонограму власну пісню. Пару артистці в танці склав її хореограф.

Передплатникам балерини побачене здалося непрофесійним, безглуздим і навіть смішним. В результаті під відео Волочкової з'явилося безліч уїдливих і іронічних коментарів.

Фолловери написали:

"Давненько ми так не ржали. Настюха повеселила" (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені-Прим. ред.), "що за самодіяльність в сільському дк", "Ні пластики, ні ритму, а ще балерина....", "Іспанський сором", "Че за позорище", "Вибачте але таку халтуру жоден поважаючий себе телеканал в ефір не пустить".

Екс-приму Великого театру звинуватили в повній відсутності почуття ритму і невмінні рухатися під музику, та й здатності її хореографа у деяких людей теж викликали великі сумніви. Втім, глузливі зауваження користувачів, здається, зовсім не збентежили балерину, адже вона продовжила ділитися контентом.