Ветеринарний лікар Іван Малишев опублікував текст, в якому повідомив, що до нього звернулися з приводу "відомої балерини, яка не танцює", з дуже дивним питанням.

Мовляв, від онкології у дівчини помер кіт, вона зробила з нього опудало і тепер побоюється, що сама може захворіти на рак. Зрозуміло, у підписників не виникло сумнівів, про яку саме балерину йдеться.

У 45-річної Анастасії Волочкової нещодавно і правда сталася сумна подія – помер її котик Лаккі. Про це інста-діва повідомила в "Instagram" через два місяці після його смерті.

За словами медика, з'ясувалося, що вихованець помер від онкології, хоча балерина заявляла, що він "згорів за два дні". Але найбільше звернулися хвилювало, чи не буде шкідливо для здоров'я спати в одній спальні з опудалом хворої тварини?

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

"Хлопці, це ж не жарт, це гірка правда мого буття", — обурився Малишев в "Фейсбуці".

Його з готовністю підтримали Передплатники. Лаккі був четвертим котиком, який помер у будинку Волочкової. І через пару місяців вона завела нового-вартістю в півмільйона рублів.

Правда, власниця розплідника британських кішок Ірина Краснослободцева не вважає цю суму реальною. На її думку, породисті коти коштують не менше 11 тисяч гривень, але верхня планка зазвичай зупиняється на 25. І це за умови хорошого родоводу і за участю в різних виставках, що, зрозуміло, додає престижу вихованцеві.