Оля Полякова працює без перепочинку, особливо перед новорічними святами. Концерти, корпоративи, популярні шоу – затребуваність популярної співачки просто зашкалює.

Тому не дивно, що Оля Полякова почала давати збої, на що поскаржилася на своїй Instagram-сторінці. Крім того, за словами популярної співачки, постраждала від цих напружень і її психіка. Але позитивним моментом Полякова вважає те, що їй вдалося пристойно схуднути на тлі напружень.

Також Оля Полякова похвалилася прекрасною підтягнутою фігурою, одягнувши її в тілесне обтягуюче боді. Правда, якщо порівняти з більш ранніми фото в купальнику, худорба зірки дійсно кидається в очі і вже здається досить лякаючою і болючою.

"Передноворічний жорсткий графік позитивно позначається на фігурі, але не дуже на психіці! Тому я худа і нервова", - написала Полякова в Instagram.

Фанати розділилися в думці, чи пішло на користь таке сильне схуднення Олі Полякової. Одні вважають, що співачка стала виглядати ще розкішніше, інші впевнені, що це може не піти на користь.

"Та й вареник став зовсім веганський😢", - жартує sergey_lebedev_01.

"У мене теж графік 🔥 але мені терміново потрібна така ж талія🙌 😂 😍", - захоплюється nastya_ulet.

"Талія вогонь 🔥 скільки сил, праці і дисципліни в неї вкладено. Ви мій мотиватор", - вважає levenko.nails.

"Оля вже Бі гола стояла?",- іронізує inna.8947.