У соціальній мережі повідомили про дуже несподівану новину, в якій йдеться про долю молодої дружини Віктора Павлика Каті Реп'яхової. Стало відомо, що вона публічно заявила про скандал зі своїм коханим і зізналася, що вони можуть розлучитися.

Відповідний пост розмістили на сторінці «Зоряний шлях» в Instagram.

"Катерина Репяхова посварилася з чоловіком У своєму Instagram заплакана дівчина розповіла – співак Віктор Павлік її образив. Тепер вона не впевнена, що вони будуть разом. "Я в цій війні одна! – написала @repyahovakate. Нагадаємо, між колишньою і теперішньою дружинами @viktorpavlik розгорівся конфлікт. Згодом Катя подала судовий позов, бо Лариса Созаєва публічно назвала її "нахабною тварюкою". Ймовірно, саме через це в родині виникли негаразди", - плдписали публікацію в соціальній мережі.

Катя Репяхова завжди привертала дуже багато уваги, так як вона пов'язала своє життя з Віктором Павликом, який старший за неї на багато років. Люди, які дізналися про скандал між Катею і Віктором, не пройшли повз і написали свої думки.

Фото Каті Репяхової
Фото Каті Репяхової

"У неї, здається, щось із головою біда", "А бумеранг ніхто не відміняв, мила!", "Навіщо на загальний огляд виставляти особисте життя? Самі на шию стрибають а потім плаче", "і всьому Instagram це потрібно знати", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Катя Репяхова показала, як розважається з жирафом.

Нагадаємо, що Дружина Віктора Павлика пояснила, чому не носить короткі спідниці.