Популярна в Україні молода телезірка, учасниця відомого телешоу "Танці з зірками" та екс-героїня романтичного проекту "Холостячка" Ксенія Мішина підняла тему краси. Актриса розповіла про те, що для неї краса і як важливо себе любити.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"У своїй історії я торкнулася теми краси не випадково... адже моя особиста історія багато разів підсвічувала суть цього явища з усіх боків, з різних ракурсів і з абсолютно непередбачуваними висновками. Коли я почала аналізувати свій шлях, я зрозуміла, що довгий час я просто знецінювала цей дар, не вірила тим, хто говорив, що я красива, ТК картина мого життя показувала інше, невідповідне. Чуючи фрази на свою адресу: лялька, пустушка - я відчувала біль", - написала Ксенія Мішина.

Вона підкреслила, що чим дорослішою вона стає, тим більше вона знаходить досвіду. За словами Ксенії Мішиної, через деякий час вона зрозуміла, що краса – це не зовнішній вигляд, це внутрішня сила.

Фото Ксении Мишиной
Фото Ксении Мишиной

"Якщо ця любов для вас не просто надихаючі цитати пабліків про психологію, тоді Ви знаєте, вона-дієслово. Любити себе-це набір найменших і таких різних рішень на користь себе. Чисте харчування, регулярний догляд, компліменти в дзеркало, замість докорів ... Ось це і є те, що в підсумку це світло народжує. І тільки ви самі створюєте красу. Вона як відображення вашої любові до життя", - також додала відома українська актриса.

Нагадаємо, що відома українська актриса Ксенія Мішина розповіла про невдачі і провали.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телезірка Ксенія Мішина показала себе у відвертому вигляді.

Також портал "Українці" писав, що відома актриса Ксенія Мішина постала на фото з Олександром Еллертом.