Українська співачка і солістка групи KAZKA, учасниця останнього сезону "Танців з зірками" Олександра Зарицька поділилася розкішним постом. Вона показала свій новий кліп, де знімався її колишній партнер по танцях.

Відповідну публікацію Олександра Зарицька розмістили у своєму акаунті в Instagram.

"Важливою рисою кліпу Автовідповідач (а також хвилюючою для мене) стала участь у ньому Юри. Я так вдячна йому, що погодився на цю авантюру! Адже це його перші зйомки у музичному відео! І задача була не з легких, відверто кажучі. Я дуже пишаюсь його талантом та відчайдушністю, бо впорався він, як на мене, на всі 100! Ви згодні? Ну хто ще зможе лежати вночі у лісі, залазити в багажник, танцювати на холоді, після цього пірнати в акваріум і при цьому залишатися таким позитивним, милим і, звичайно, професіоналом та ще й підбадьорювати мене?) На своїй першій зйомці! Юра якось казав мені, що тут ми помінялися ролями. На шоу Танці я була дівчинкою, що потрапила у дивний світ, в якому Юра був моєю опорою та вчителем. Тут же, все було навпаки Але запорука нашого успіху в обох випадках, як на мне, це найсильніша та безумовна взаємна підтримк", - підписала публікацію українська співачка.

Після таких кадрів шанувальники Олександри Зарицької не змогли втриматися від емоцій і залишили чимало відгуків.

Фото Олександри Зарицької
Фото Олександри Зарицької

"А може це любов))", "я щось пропустила ?)) у вас кохання ?? Бо разом ви вінглядаєте дуже ефективно, а головне сяєте !!!", "Дуже класний кліп! А пісня на репіті вже другий місяць!", "Ви дуже красива пара! Кліп-просто вибух! Залишайтесь такими подовше!",- залишили свої думки фоловери співачки.

Коментарі на пост Олександри Зарицької в Instagram
Коментарі на пост Олександри Зарицької в Instagram

Коментарі на пост Олександри Зарицької в Instagram
Коментарі на пост Олександри Зарицької в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олександра Зарицька повідомили, що кинула свого хлопця через його ревнощі до Юри.