У мережі показали нову фотографію за участю дочки відомої артистки і Примадонни Алли Пугачової, популярної співачки і актриси Крістіни Орбакайте. На знімку можна помітити велику кількість фотошопу на обличчі співачки, а під фото - важливі слова.

Відповідну фотографію розмістили у фан-профілі Алли Пугачової "_alla.pugacheva" в Instagram.

"Нічого в цьому житті не дається легко. Щоб досягти своїх цілей необхідно йти на певні жертви — витрачати свої сили, час, обмежувати себе в чому-небудь. Іноді бувають моменти, коли хочеться все кинути і відмовитися від мрії. У такі моменти згадайте, як багато ви отримаєте, якщо підете далі і як багато втратите, якщо здастеся. Ціна успіху, як правило, менше, ніж ціна невдачі", - написали під фотографією Крістіни Орбакайте.

Безліч користувачів мережі не змогли промовчати побачивши новою публікацією, де видно відому співачку і актрису Христину Орбакайте. Вони миттєво відреагували на її новий пост і почали залишати свою думку в коментарях під знімком з дочкою Алли Пугачової.

"Що б ти досягла сама? Таланту то немає, як у оперних співаків і т.д а по протоптаній доріжці легко крокувати і міркувати. Не ображайтеся за правду", "якби не всемогутня мама, де була б ця Крістя?", "Якби не Фотошоп, то страшне опудало, зніміть в живу і подивимося на Красуню, зовсім не красива,вся в довгоносого тата", - написали в коментарях користувачі Мережі.

Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Нагадаємо, що відома співачка і актриса Крістіна Орбакайте приголомшила мережу напівголим видом в купальнику.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Крістіна Орбакайте дала відверте інтерв'ю.

Також портал "Українці" писав, що у мережі показали загальне фото молодої Алли Пугачової і її дочки Христини Орбакайте.