Популярна українська співачка Аліна Гросу поділилася дуже несподіваним відеороликом в соціальній мережі. Вона знялася в незвичайному клипі, чим сильно здивувала своїх фанатів.

Відповідну публікацію Аліна Гросу продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

"Прем'єра в Роттердам цього разу ви не побачите тут милу і дуже душевну Аліну, тому що артист повинен бути різноманітним, багатогранним, цікавим, приміряти різні ролі, образи і не бояться експериментів:) тому чекають лірики - перегортайте пост для своєї більш молодої, сучасної аудиторії, прущейся від провокацій і хайпу ми з mashukovsky створили цей сингл", - підписала відеоролик українська співачка.

Такий кліп дуже сильно здивував шанувальників Аліни. Фанати звикли бачити свою улюбленицю в іншому репертуарі. Вони не стали приховувати свого невдоволення і написали про це в коментарях.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

"Нууу не знаааю...На любителя звичайно!Як Ви на неї взагалі погодилися?", "Нічого не зрозуміло", "Музика класна а слова і кліп вульгарні цей кліп і музика на любителя а ви Гросу як артистка і співачка мені дуже подобається і ваші пісні прекрасні", "не подобається ...Сорі) а цей хлопець шепоче, в не співає", "але чекаю абракадабру", "Текст дуже вульгарний звичайно, але кліп прикольний", - залишили свої думки фанати української виконавиці.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Аліна Гросу розповіла, чому не виходить заміж за Полянського.