Популярна українська телеведуча, громадський діяч і актриса, а також ідейний натхненник Маша Єфросиніна поділилася цікавою історією. Ведуча розповіла про те, як їй одного разу зателефонувала співачка Оля Полякова і запропонувала створити своє шоу.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Одного разу мені зателефонувала Оля Полякова. І сказала: "Ми повинні зробити своє шоу! Про всі жіночі теми!" Я відповіла: "Ні за що! Таких шоу мільйон! Плюс ти дзвониш в локдаун - ми обидві вільні, а що буде, коли знову почнеться робочий розрив, і наші менеджери будуть вбиватися в пошуках обопільно можливих дат для зйомок?" Вона наполягала: "Давай просто спробуємо! Ми живемо давно і дуже яскраво-нам є чим ділитися: не з книг, а з досвіду!", - написала у своїй публікації українська телеведуча Маша Єфросиніна.

За словами ведучої, перший випуск їх шоу набрав вже 2 мільйонів глядачів. Маша Єфросиніна розповіла про першу нагороду, яку вона разом з Олею Поляковою отримала за їх спільний проект.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

"Голова обертом, нога в лютому розрізі, декольте стрімке - проект виразно вивів мене з закупорки у всіх сенсах! Олечка моя, шкода, що ти не змогла бути, я знаю, що ця нагорода не менш важлива для тебе! І тільки ми обидві знаємо, який подарунок у вигляді фінального в цьому сезоні випуску ми готуємо з тобою нашим глядачам в наступну п'ятницю! Як круто, що ми ризикнули! І капець, як я була права з приводу повернулися графіків☺️", - також додала відома ведуча.

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна розповіла про цікаву дискусію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома ведуча Маша Єфросиніна розкрила несподіваний факт про свою залежність.

Також портал "Українці" писав, що популярна телеведуча і актриса Маша Єфросиніна поділилася пікантним фото.