Відома в Україні молода виконавиця, яка працює у сфері хіп-хопу та репу, зірка шоу-бізнесу Alyona Alyona підвела підсумки року, що минає. Вона розповіла про те, що змінилося в її житті за рік і якою вона стала сьогодні.

Відповідну публікацію Alyona Alyona оприлюднила у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

"2021, шось ти дуже яскравий...В цьому році у мене було багато змін. В березні я виграла премію MMETA. Після цього я змінила колір волосся. Змінила свій стиль одягу. Я багато експериментувала і бачила багато питань "Чи не боїшся, що твої зміни відштовхнуть людей?". АВЖЕЖ НІ! Це моє самовираження та мій внутрішній світ. Не боюся бути собою, бути яскравою і різною. Мені завжди хочеться буди прикладом. Намагаюся бути собою так, щоб інші бачили, що це круто, смішно, комфортно і теж показували внутрішніх себе", - написала українська артистка Alyona Alyona.

Також вона підкреслила, що підтримує бренди, які закликають показувати свою справжню натуру. Крім того, Alyona Alyona розповіла про проект, в якому вона взяла участь в цьому році.

Alyona Alyona
Alyona Alyona

"Я підтримую бренди, які мотивують НЕ ХОВАТИ справжнє "Я". І ось в цьому році я взяла участь у рекламній компанії для молодіжного тарифу Joice від @vodafone_ukraine. Дуже пишаюсь тим, що у нас вийшла ось така колаборація. P.s. Дякую усім, хто скидає відео дітей, що танцюють під цей трек", - також написала у своїй публікації виконавиця.

Нагадаємо, що українська артистка Alyona Alyona показала, як вона виглядала в юності.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома виконавиця Alyona Alyona показала фотографію в памперсі.

Також портал "Українці" писав, що реп-виконавиця Alyona Alyona звернулася до публіки з важливою заявою.