Успішна українська співачка, талановита виконавиця і дазайнер Надя Дорофєєва поділилася незвичайним відеофайлом у соціальній мережі. Вона показала себе в різноманітних виглядах і кілька моментів з особистого життя.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва розмістила в своєму акаунті в Instagram.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

"Мій 2021, дякую Тобі за натхнення і творчість за пошуки і відкриття за перемогу в @goloskrainy_official і над самою собою за перший сольник за авантюри і спонтанні пригоди за нових людей за кращу команду за сміливість і експерименти за розчарування за класні книги за те, що полюбила літо за музику за смачну їжу і смачну компанію за новий колір волосся за те, що стала ще сильніше... і найголовніше – спасибі, що @stromae повернувся!!! Загалом, спасибі і поки! 2022, приготуйся, я йду! А ви в коментах напишіть який Тік-струм був вашим мудом 2021-го?", - підписала відеоролик українська співачка.

Потрібно приділити увагу тому, що Надя показала дуже багато всього в одному відео. Співачку можна побачити в розкішних нарядах і навіть без макіяжу. Вона показала окремі моменти зі свого життя, щоб фанати могли побачити, як пройшов її 2021 рік.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Нагадаємо, що українська співачка Надя Дорофєєва показала своє струнке тіло.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Надя Дорофєєва без ліфчика похвалилася татуюваннями.

Також портал "Українці" писав, Надя Дорофєєва в розкішній сукні заворожила чоловічу аудиторію.