Відома в Україні телеведуча, популярна журналістка і ведуча новин на каналі "1+1" Марічка Падалко розповіла гороскоп одного зі знаків Зодіаку. Телеведуча розповіла, що очікує тих, хто з'явився на світ під знаком "Риби".

Відповідну публікацію Марічка Падалко оприлюднила у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

"Читати тільки "Рибам"♓️ 😀 Перечитала всі можливі астрологічні прогнози для свого знаку на 2022. Не робила це багато років, а тут такі новини, виявляється! Рибкам зірки обіцяють дуже успішний і бурхливий рік, особливо його першу половину. Тому зі стану "після свят" слід виходити доволі швидко. Рибам радять спробувати себе в чомусь новому і, як завжди, покладатися на свою інтуїцію", - написала у своїй публікації українська телеведуча Марічка Падалко.

Також ведуча звернулася до тих, хто давно хоче знайти свою другу половину, розповівши про те, що вони зможуть знайти любов. Марічка Падалко розповіла про свої враження від гороскопів.

Фото Марічки Падалко
Фото Марічки Падалко

"Тим, хто давно мріє про стосунки, зірки обіцяють пару, а тим, хто давно в стосунках, радять над ними попрацювати. А далі - багато подорожей, знайомств, розвитку... Ніколи не розуміла людей, які прискіпливо відстежують астрологічні прогнози, ех, іноді це корисно і надихаюче 😀😀😀", - також стверджує українська телеведуча Марічка Падалко.

Нагадаємо, що відома українська ведуча Марічка Падалко звернулася до українців з важливою заявою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведуча і журналістка Марічка Падалко розповіла про свою сім'ю.

Також портал "Українці" писав, що популярна телеведуча Марічка Падалко звернулася до публіки.