Відома українська артистка і актриса, дворазова учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", колишня співачка жіночого колективу "ВІА Гра" Надя Мейхер потішила публіку відвертими знімками.

Відповідні фотографії Надя Мейхер продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

Фото Наді Мейхер
Фото Наді Мейхер

"Любити... !!!! Любити свою кожну мить з життя! Любити не завдаючи шкоди, не зазіхаючи на особистий простір. Любити не чекаючи слідом... любити, зберігаючи в душі надію, щоб в мить смути осяяти себе, адже може нікого не опинитися поруч, лише любов своя. Так нехай наповнитися все нею , вся Ваша, Наша неосяжна суть, адже найголовніший ворог і кращий друг— ми. І знайте, пам'ятайте, дерзайте - любити не пізно ніколи - почавши з себе!Нехай Всевишній нам підкаже вірний шлях!!!! І нам не відвернутися від нього, а значить і від себе. Адже ми частина вищого розуму, всередині нас цілий всесвіт!!! FOTO by: @yuliya_lysenko #надеждамейхер #любовьксебе #изменитьжизнь #изменитьмир", - підписала публікацію українська зірка.

Потрібно приділити особливу увагу тілу Надії Мейхер. Вона завжди стежить за собою і активно займається спортом, щоб завжди бути у відмінній формі. Її соковиті форми вже давно зводять сума всіх чоловіків.

Фото Наді Мейхер
Фото Наді Мейхер

Нагадаємо, що Надя Мейхер в прозорому вбранні розсунула ноги.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", Гола Надя Мейхер показала голі груди.