Відомий в Україні співак і популярний телеведучої, переможець розважального проекту "Ліга сміху" Володимир Дантес постав в улюблених образах. Популярний артист показав себе в неохайному вигляді і отримав масу критики з боку українців.

Відповідну публікацію оприлюднили в акаунті "zhvl_official" в соціальній мережі Instagram.

"Володимир Дантес @vladimirdantes виявився справжнім модником і поділився із підписниками найрізноманітнішими улюбленими образами! Допоможемо співаку зверни? Пиши цифру, яке вбрання пасує зірці👇 🏻", - написали під безліччю фотографій відомого виконавця в соціальній мережі.

Багато користувачів мережі, які підписані на аккаунт, не змогли промовчати. Вони почали висловлювати своє обурення через зовнішній вигляд артиста, залишаючи незадоволені коментарі під знімками Володимира Дантеса.

"Нечупара. Треба голову привести в порядок,помити і підстригтися😢😢😢", "Нема ради вже з тім Дантесом,ше одна звєзда естради.Тільки якої естради,не знаю, точно не української", "Якийсь не охайний вигляд", "що у нього на голові, жах🤯", "постригтися, поголитися і зачесатися тобі треба, ходиш як бомжара, суцільний антис*кс, що Дорофєєва в тобі знайшла?", - прокоментували знімки користувачі Мережі.

Коментарі зі сторінки "zhvl_official" в Instagram
Коментарі зі сторінки "zhvl_official" в Instagram

Коментарі зі сторінки "zhvl_official" в Instagram
Коментарі зі сторінки "zhvl_official" в Instagram

Нагадаємо, що відомий український співак Володимир Дантес показав свої погляди на життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Володимир Дантес показав себе в несподіваному образі.

Також портал "Українці" писав, що український співак і ведучий Володимир Дантес поділився зворушливою історією.