Популярний в Україні виконавець, автор і виконавець власних пісень, композитор і підкорювач жіночих сердець Олег Винник показав нове відео. Відомий артист виступив з українською співачкою і актрисою Олею Поляковою на одній сцені.

Відповідне відео Олег Винник оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

""Довгоноге щастя" в ефірі @kvartal95official на @1plus1_ua в дуеті з @polyakovamusic🎇 🎇 🎇", - підписав своє відео з українською співачкою Олею Поляковою відомий артист Олег Винник.

Люди, підписані на аккаунт популярного виконавця, не змогли промовчати при вигляді нового відео в його профілі. Вони почали залишати свою думку щодо дуету Олега Винника і Олі Полякової з їх першою спільною піснею.

"Анатолійовичу, Вам потрібно переходити на новий культурний рівень! Ви хоча б з панського плеча Полякової видали піджак... Вже дивитися нестерпно теть з незрозумілим нижньою білизною і слухати римований безглуздий текст... Ви ж такий професіонал, у Вас є такі пісні шикарні, а такий на ТБ шлак виходить😢", "Д*біли!!! Головне анонсували "Оля Полякова" по-українськи, не Ольга, а в "і"нніка знову москальською, зробили із українського призвища Винник,Віннік, мало не Вінік 🤦 ♀ ️ ️ ️ ей ️@olegg.vynnyk ,перепрошую,але коли це бл*дство закінчиться? Звертаюсь до вас,бо це не без вашої участі,ви ж позволяєте цьому статися і повторятися.Це неподобство вуха ріде", - написали коментарі фоловери Олега Винника.

Коментарі зі сторінки Олега Винника в Instagram
Коментарі зі сторінки Олега Винника в Instagram

Коментарі зі сторінки Олега Винника в Instagram
Коментарі зі сторінки Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що відомий український артист Олег Винник заінтригував своїх шанувальників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Олег Винник звернувся до українців за допомогою.

Також портал "Українці" писав, що співак і композитор Олег Винник "спалився" на поцілунку з артисткою Настею Каменських.