Популярна українська співачка і телеведуча Оля Цибульська поділилася цікавим постом у соціальній мережі. Вона показала, як проводила час на великому святі і навіть склала гороскоп для українців.

Відповідну публікацію Оля Цибульська розмістили на своїй станиці в Instagram.

"Стоп!!! Не скроль ту стрічку як заведена, видихни Знайди свій гороскоп і уяви, що вже збулося. А краще напиши свій знак зодіаку в коментарі, щоб точно збулося. От і побачимо кого в мене тут найбільше Новий Рік не прийде без тебе. І взагалі нічого в твоєму житті не відбудеться без тебе На все свій час! Живи зараз. Цьомаю. Твоя Киця З Новим роком! Підійми келих #prosecco на свою честь", - підписала публікацію українська співачка.

Оля Цибульська не перестає радувати своїх шанувальників у соціальній мережі. Вона практичний кожен день ділитися різноманітними публікаціями зі своїми фанатами.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

Цього разу українська зірка показала себе в пікантній прозорій сукні, щоб показати, як вона проводить свій час.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

Багатотисячна публіка, яка стежить за сторінкою Олі, не пройшла повз і ставила чимало відгуків під відеороликами своєї улюблениці.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

"Козеріг і Водолій настільки різні знаки...дивне мені їх поєднання...", "рак", "Овен в точку", "Дуже гарно дякую красуня чарівна", "Тілець", "Люба моя файна дівчина ти тоді з новим роком", - залишили коментарі фолловери співачки.

Коментарі на пост Олі Цибулської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибулської в Instagram

Нагадаємо, що Оля Цибульська влаштувала скандал на шоу.