Молодий український виконавець і ведучий, переможець гумористичного телепроекту "Ліга сміху" Володимир Дантес розповів про те, як він побував на фестивалі в Тулумі. Відомий виконавець згадав, як витратив великі гроші на крутий фестиваль.

Відповідну публікацію Володимир Дантес розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"Як я заплатив 400$, щоб зрозуміти, що технофест - не моє. Як тільки ми прилетіли в Тулум, кого б ми не зустрічали, всі в один голос говорили, що Day Zero, ну це ВАУ!!! Люди з усього світу злітаються, щоб побувати на цих діджеях ( нікого не знаю, але все ж кажуть😱). Це проходить в джунглях, в святих місцях - в сенотах. Це день перезавантаження! Після цього фестивалю ти переродишся! ПРОДАНО! Я несуся на сайт, ледве встигаю купити квитки (270$ з людини). Щоб пройти, потрібен тест антиген (30$). Збираємося", - написав відомий співак і ведучий Володимир Дантес.

Також артист розповів про те, що на фестивалі було багато застуджених людей. За словами Володимира Дантеса, у когось був нежить, хтось пив таблетки, а у когось навіть була лихоманка.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

"Красиві локації, все яскраве, тут з даху сцени горить вогонь, тут пускають дим, тут грає Dj шаманське техно, тут зле. Кайф. Але! Але я впевнений, що якщо будь-який з цих "застуджених" прийде до мене додому, я зможу зробити йому цей фест набагато дешевше. Просто вимикаєш світло, даєш всі ці порошки або таблетки від його хвороби, світиш ліхтарем на дискошар, включаєш BEDOUIN на колонці ІІІІ все", - написав також український артист Володимир Дантес.

Нагадаємо, що відомий співак і ведучий Володимир Дантес потрапив на критику через неохайний вигляд.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Володимир Дантес розповів про свої страхи.

Також портал "Українці" писав, що ведучий і артист Володимир Дантес показав свою життєву позицію.