Знаменита радянська, російська та українська співачка, актриса і фотомодель, заслужена артистка Наташа Корольова зняла новий ролик зі своїм сином. Відома співачка нарядила себе і сина в яскравий одяг і станцювала з ним на камеру.

Відповідним відео Наташа Корольова поділилася у своєму профілі в Instagram.

"Ну шо громадяни, товариші, друзі ! На носі Старий Новий Рік !!! Тримаємося, рухаємося ще чуть чуть і буде легкий перепочинок !💋", - підписала відео популярна співачка Наташа Корольова.

Користувачі соціальної мережі не були готові залишити артистку без своєї уваги. Вони почали обговорювати чергове відео з сином української співачки Наташі Корольової, залишаючи під ним свої коментарі.

"А у хлопця інших важливих справ немає? Тільки з мамою По шоу і зйомках бовтатися? Вчитися, працювати,...., свого життя, за віком і здібностям не пробував??((", "Наталя, залиште вже сина в спокої, ще не пізно знайти себе, навіщо тягніть його, ну правда, смішно вже!", "Вашого "хлопчика" треба відправити в армію.А то занадто жіночний.І зачіску змінити пора.Він взагалі вчиться де небудь?", - висловилися в коментарях фоловери Наташі Корольової.

Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram
Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram

Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram
Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська співачка і актриса Наташа Корольова показала себе в лазні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка і модель Наташа Корольова показала спільне фото з Миколою Басковим.

Також портал "Українці" писав, що співачка, фотомодель і актриса Наташа Корольова показала відео в лісі.