Популярна українська співачка, спокуслива модель і талановита актриса, зірка журналу Playboy Даша Астаф'єва поділилася знімком з відпочинку. Відома артистка звернулася до хейтерів і зробила для них важливу і несподівану заяву.

Відповідну фотографію Даша Астаф'єва оприлюднила у своєму профілі в Instagram.

"Нещодавно виставила схожу фотку. І здається, в силу вступила організація "товариші, Гайда писати х#йню" до її співробітників я давно, і не сказати, що поступово, звикла.Такі елементи теж нам потрібні. Як какашки, які приносиш додому, після прогулянки з собаками. Собачники зрозуміють [ так трапляється кожен раз, коли не прибираєш за своїми] такий собачий закон)) у житті випадковості рідкісні", - написала українська модель і співачка Даша Астаф'єва.

За її словами, ті, хто пише їй, що вона змінилася, тих вона вже заблокувала. Крім того, вона написала цікаву цитату щодо цієї теми.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

""Я не люблю, коли про мене думають гірше, ніж я є. У кожної людини є свій ідеал я. і коли мій ідеал я занижують, я гублюся. Чи то треба кроїти новий ідеал, нижче і нижче. Чи то перестати спілкуватися з тими, хто його занижує. Останнє менш клопітно"", - також підкреслила відома артистка.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Даша Астаф'єва поділилася знімками з ліжка.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома модель і актриса Даша Астаф'єва показала себе у відвертому вигляді.

Також портал "Українці" писав, що українська виконавиця Даша Астаф'єва спокусила чоловіків в обтягуючому костюмі.