Відома і талановита українська співачка і телеведуча Регіна Тодоренко поділилася розкішним постом у соціальній мережі. Вона показала свій новий образ в дуже гарячому вбранні.

Відповідний пост Регіна Тодоренко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

""Золотий глобус" отримали Залишилося перемогти в двох номінаціях премії "Оскар" я весь ранок стрибаю від щастя, тк мені шалено приємно бути частиною диснеївського музичного мультфільму #Енканто (де я озвучила головну героїню), який зовсім недавно отримав #Золотойглобус як кращий анімаційний фільм 2022. По-моєму, відмінний початок року Саундтрек мультфільму став номер 1 в Billboard ( The soundtrack to the Walt Disney animated musical film Encanto surges to No. 1 on the Billboard 200 albums chart ). А ще @encantomovie вже в шорт-листі премії #Oscar . А також представлений в 9ти номінаціях на Annie Awards 2022", - підписала публікацію українська артистка.

Крім цього, Регіна вирішила привітати свою команду і поділитися своїми досягненнями.

"Я зараз не рекламую мультфільм, не закликаю терміново дивитися, просто вітаю себе і свою команду, пишаюся, що мала честь озвучити музичний альбом і заспівати саундтрек "Енканто" російською мовою @disneyrussia , дякую за співпрацю всім спасибі за привітання хлопців, скільки нагород нарахували на фото? Хто відповість правильно, надішлю подаруночок від мене особисто) сорочка - @balenciaga P. S.:мрію хоча б потримати в руках статуетку Оскар. Хто знає, а раптом ... через пару років", - поділилася виконавиця.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

Нагадаємо, що Регіна Тодоренко розповіла про важке дитинство.