Успішна і популярна українська хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona поділилася дивовижною публікацією в соціальній мережі. Вона торкнулася дуже важливу тему і звернулася до своїх шанувальників.

Відповідний пост Alyona Alyona розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Гортай карусель! Там розповідаю про рак грудей. Пишіть в коментарях, яке ваше ставлення до цього захворювання? Чи ходите до лікаря на профілактику кожні пів року? Чи перевіяєте собі перед дзеркалом шкірного місяця?", - підписала публікацію відома українська співачка.

Багатотисячна аудиторія, яка стежить за публікаціями та особистим життям свого кумира, не змогла не відреагувати на таку публікацію. Люди не стали мовчати і почали коментувати пост занмеитости.

Фото Alyona Alyona
Фото Alyona Alyona

"Дуже важливий пост .Спасибі Вам)", "я клієнт онкодиспансеру і стою на обліку, 2 операції ЕА грудей - пощастило, раку не виявили але я в зоні ризику....як людина, що був там особисто.....- перевіряю і всіх знайомих зазиваю", "Альона, захоплююсь тобою і тим, що ти говориш про такі важливі тими", " Альона молодець!важлива тема", "Дякую що піднімаєте такі важливі теми. Можливо хтось візьме і прямо завтра піде на огляд до лікаря. Саме так я два роки тому і зробила, прочитавши якусь статтю, в мене виявили пухлину у щитоподібній залозі, пізніше з'ясувалося злоякісна, але слава Богу дуже вчасно. Люди бережіть себе, прислухайтеся до свого організму, проходьте щорічні обстеження", - написали відгуки фолловери української рэперши.

Коментарі на пост Alyona Alyona в Instagram
Коментарі на пост Alyona Alyona в Instagram

Коментарі на пост Alyona Alyona в Instagram
Коментарі на пост Alyona Alyona в Instagram

Нагадаємо, що Олена Альона торкнулася дуже важливу тему, яка стосується сучасної молоді.