Олексій Суханов – улюблений ведучий для тисяч українців. Його шоу дивляться люди різного віку. Багато хто навіть не знав, що відомий телеведучий не мав українського громадянства, адже він бездоганно володіє українською мовою.

Лише наприкінці тижня, що минає, Олексій Суханов поділився радісною новиною – він нарешті отримав український паспорт. Ведучий подякував Україні, президенту та каналу за таку чудову можливість.

пост Олексія Суханова у Інстаграм
пост Олексія Суханова у Інстаграм

Прості українці не залишились осторонь цієї події та радісно привітали відомого телеведучого у лавах наших співгромадян зазначивши, що українцем Олексій став вже давно, лишень паспорта отримав нещодавно.

"Вітаю, пане Олексію! Особисто для мене, Ви давно вже СПРАВЖНІЙ УКРАЇНЕЦЬ. Навіть більш справжній за безліч наших співвітчизників. Успіхів Вам і ще раз вітаю", – поздоровляє kate_brussnikina.

коментарі до посту Олексія Суханова
коментарі до посту Олексія Суханова

"Вітаю ❤️ ви цього дійсно заслуговуєте . Так красиво розмовляєте українською мовою", – зазначив oksanadiuk.

"Ви на це заслуговуєтє.Ви почесний громадянин України!Вітаю", – пише _borkova_ira.

"👏👏👏👏👏👏Нарешті!!! Вітаю! ❤️❤️❤️❤️щиро радію за Вас і пишаюся, що в мене такі достойні співвітчизники ❤️❤️❤️❤️❤️", – поздоровляє corka_zbigniewa.

"Від щирого серця вітаю вас.... Ще напередодні свята Соборності України.... Дякую вам за любов до України, за великий приклад у вивченні мови, вона у вас чудова.... Вітаємо 🇺🇦👏👏👏", – вітає lesiachernu.

коментарі до посту Олексія Суханова
коментарі до посту Олексія Суханова