Дочка скандальної прихильниці Володимира Путіна Сніжани Єгорової мусила пояснити людям, що не має нічого спільного з поглядами своєї матері.

Відповідний пост Стася Ровінська опублікувала на своїй сторінці у мережі Інстаграм.

Дівчина пояснила, що не хотіла, але мусила це написати, бо це стосується не тільки її, а дітей та чоловіка, які також не мають нічого спільного з подібними заявами.

"Багато хто знає, що я не спілкуюсь з нею вже понад рік. На це є багато причин, деякі стосуються тільки нас і я не хотіла б їх виносити, але й зокрема через різні світогляди, та кардинально протилежну громадянську позицію", – підкреслює Стася.

Дівчина зауважила, що шкодує про те, що колись допомогла мамі зареєструватися у соцмережах. Адже вони не спілкуються навіть через них, а мамі тепер це допомогає розповсюджувати такі ганебні заяви.

пост дочки Снєжани Єгорової - Стасі Ровінської
пост дочки Снєжани Єгорової - Стасі Ровінської

"Я не можу і не повинна відповідати за слова і вчинки моєї мами, я сама мама трьох дітей і намагаюсь своє життя жити так, аби їм ніколи не було за мене соромно і вони не були заручниками моїх егоїстичних вчинків. Так само, не зважаючи на усе, що було і є між мною та моєю мамою, мені страшно за моїх наймолодших братиків та сестричку, які перебувають з нею і зараз вона єдина людина, яка ними опікується і вони так само сильно усе переживають. І своїми діями та страшними заявами вона ставить під загрозу і їх, ні в чому не винних дітей", – пише дочка Снєжани Єгорової.

Прості українці та зірки виступили з одностайною підтримкою слів дівчини зауваживши, що вона не повинна відповідати за слова своєї матері.

"Стася, не дивлячись на позицію твоєї мами - вона тебе любить 🤍 жаль, але ми нічого ре можемо зробити з рухом інших 🤷‍♀️ підтримую тебе 🙏 тримайся", – пише Наталка Денисенко.

коментарі до посту Стасі Ровінської
коментарі до посту Стасі Ровінської

"Стася, сильна заява! Сил тобі!", – зазначила Марічка Падалко.