Помер геніальний актор Леонід Куравльов, який запам'ятався мільйонам людей, головним чином, за роллю чарівного авантюриста Георгія Милославського з кінофільму Леоніда Гайдая «Іван Васильович змінює професію».

На початку цього року було відомо, що Леоніда Куравльова госпіталізували в лікарню Комунарка, яка знаходиться в Санкт-Петербурзі. У актора був важкий стан і позитивний тест на коронавірус. Також відомий актор мав третину уражених легенів. Незважаючи на те, що пневмонію вдалося перемогти, Леоніда Куравльова з лікарні відправили в хоспіс. Шанувальникам так і не озвучили точний діагноз Леоніда Куравльова.

Леонід Куравльов
Леонід Куравльов

Раніше також стало відомо, що Леонід Куравльов потрапив в базу даних «Миротворця». Туди потрапляють найчастіше українські та російські політичні діячі та артисти, які вороже висловлюються про Україну, підтримують російську агресію або їздять з гастролями в окупований Крим.

Сам Леонід Куравльов зазначив, що Україна йому не потрібна і йому все одно, чи потрапив він в базу «Миротворця».

"Я для них загроза. Я на Україні не був вже багато-багато десятків років. Вони мені не потрібні", – зазначив раніше Куравльов.

Компанію Куравльову в базі Миротворця становили ще кілька відомих в Росії акторів і режисерів, зокрема Юрій Кара, Федір Бондарчук, А також Олексій Булдаков і Юрій Васильєв.