Українська співачка Ані Лорак вже давно асоціюється більше з Росією, ніж з нашою країною. Незважаючи на хвилю критики, Ані Лорак продовжує іноді приїжджати в Україну і розраховує на українську аудиторію, випускаючи нові пісні.

Нещодавно Ані Лорак представила нову пісню спільно з російським репером Артемом Качором, яка називається "Материк". Про це зірка оголосила в своєму Instagram підкресливши, що в пісню закладені справжні емоції, які знайдуть відгук у кожному серці.

"Пісні знаходять відгук в серцях тільки якщо вони чесні... ця історія неспроста знайшла життя – Мені відгукнулися емоції, закладені в кожному рядку. Не бійтеся відпускати любов... іноді це єдиний правильний вихід", - написала Ані Лорак.

пост Ані Лорак в Instagram
пост Ані Лорак в Instagram

Шанувальники залишилися в захваті від треку співачки і одностайно підтримали такий тандем в твочерстве.

"Вітаю з хітом!! Сподіваюся, він стане таким же успішним, як "Сопрано", – бажає bettbennett.

"Це справжній шедевр і кайф😍 😍 😍 😍 весь ранок на повторі поздрав вітаю ❤ ️ песня Пісня перевершила всі очікування", – захоплюється paklyanova_ann.

"До божевілля красивий сингл! ❤️ з 00:00 на повторі і пісня вже напам'ять! 😍 дякую, за вашу працю! коли нам чекати кліп?", – хвалить прихильниця anixx.lorak.

"Кароліна вітаю вас з пресьєрою чудова пісня переслуховувала 100 разів 🔥 🔥 🔥 🔥 😍 😍 дуже люблю вас)", – пише фанатка lionellkastar.

комментарі до посту Ані Лорак в Instagram
комментарі до посту Ані Лорак в Instagram