Відома телеведуча і знавчиня етикету пояснила, що дуже боїться раптових телефонних дзвінків, адже вони можуть нести погані звістки.

Про це Оля написала на своїй сторінці у мережі Інстаграм.

Оля Фреймут пояснила, що телефонні дзвінки також мають свій етикет, а люди повинні дотримуватися простих правил, перед тим, як здійснити телефонний дзвінок.

"Щоразу, коли дзвонить телефон і особливо, коли висвічується невідомий номер, я лякаюся. Думки епічні і трагічні: «Когось збила машина?»; "Помер дідусь?»;«Забула сплатити податки і тепер у мене відберуть все-все і навіть улюблене фортепіано?». Загострена реакція на вторгнення у нашу приватність зумовлена епідемією «вимушеної публічності». Коли доводится жити «на показ» у іншому вимірі, вимірі соціальних мереж та завищених стандартів. Коли в трендах пропускати реальне життя і губити себе, щоб потім безпорадно перепитувати друзів і психотерапевта: "Хто я?!". Але я про дзвінки... Приватності стає так мало, що розмінювати її на телефонні розмови шкода. За етикетом, перш, ніж задзвонити, потрібно спитати, попередньо надіславши повідомлення", - пояснила Ольга Фреймут.

пост Ольги Фреймут у мережі Інстаграм
пост Ольги Фреймут у мережі Інстаграм

Користувачі відзначили, що ця інформація і справді дуже корисна і не всі і не завжди дотримуються банального етикету у телефонних дзвінках.

"Виявляється моя звичка перепитувати повідомленням « чи можна вам зателефонувати» є за етикетом. Круто) Завжди думала, що це звичне діло", - дивується lutiryna.