Дмитро Гордон останнім часом все частіше виступає з критикою чинного президента Володимира Зеленського, обговорюючи всі промахи глави держави.

Мабуть тому в справу захисту президента включилися близькі друзі і соратники Володимира Зеленського - Студія Квартал 95.

Нещодавно у випуску "Чисто News", який ведуть Олександр Пікалов і Євген Кошовий, обговорювали Дмитра Гордона і його позицію.

У випусках Чисто News ведучі обговорюють останні події, персоналій і взагалі все, що відбувається в країні, але правда з іронічним ухилом. В останньому випуску ведучі вирішили проїхатися по відомому журналісту Дмитру Гордону.

Фото Дмитра Гордона
Фото Дмитра Гордона

Ведучі відпускали іронічні жарти на адресу Дмитра Гордона а також зазначили, що критику журналіста на адресу Володимира Зеленського фінансує олігарх Рінат Ахметов, який сьогодні перебуває в гострій конфронтації з владою.

Також Дмитру Гордону пригадали скандальне інтерв'ю з колишнім главою офісу президента Андрієм Богданом і показали кілька іронічних сюжетів.

Раніше Дмитро Гордон на каналі Україна 24 заявляв, що Володимир Зеленський викликав розчарування у нього і всіх українців а також висловив думку, що йому вже не вдасться повторно обратися на президентський пост.