Ведучий популярного раніше серед українців шоу "Поле чудес" не дуже афішує своє особисте життя.

Відомо, що Леонід Якубович вже одружений втретє. Від попередніх шлюбів також має дітей, але не всі з них вирішили взяти його прізвище.

"Поле чудес" Леонід Якубович вже веде дуже давно і колись, коли ще Росія не показала своїх агресивніх намірів, це шоу було доволі популярнім серед українців. Але й сьогодні Якубовича та його шоу пам'ятають майже всі, адже воно роками розважало публіку різних вікових категорій.

Останнім часом подейкували, що Леонід Якубович вже розбігся зі своєю третьою дружиной та вони якийсь час живуть окремо. Але ці чутки виявилися лише чутками – нещодавно телеведучий разом з дружиною відвідали концерт Лева Лещенко, який відбувся у Москві першого лютого.

Шанувальники Якубовича пораділи за його стабільний сімейний стан, але людей трохи вразила дружина шоумена.

Люди зазначили, що Марина Якубович вирішила не звертатися по допомогу до пластичних хірургів, та просто старіти – що доволі рідкисне явище у двадцять першому столітті. Адже всі зірки намагаються за будь-яку ціну ще на кілька років продовжити молодість, заколюючи губи та розтягуючи зморшки.

Леонід Якубович з дружиною Мариною
Леонід Якубович з дружиною Мариною

Також користувачі соцмереж зазначили, що леопардове вбрання не дуже пасує жінці та виглядяє старомодним, адже так вдягалися модниці у далекі 90-і. Сьогодні це виглядає вже не стильно.