Але усе частіше Оля не тільки співає, а й пробує себе у кіно та озвучуванні зарубіжних персонажів.

Як саме виходить у Олі – судити глядачам, але деякі експерти впевнені, що зіркам шоу-бізнесу варто займатися своїми справами, а не сунутися у роботу справжніх професіоналів.

Так вважає відомий актор озвучування дубляжу, чиїм шикарним голосом розмовляє, приміром, Гомер Сімпсон у всесвітньо відомому серіалі, або Доктор Хаус та Альф – Євген Малуха.

Актор чесно відповів на питання, чи варто зіркам шоу-бізнесу зазіхати на роботу акторів дубляжу та чи можуть вони скласти справедливу конкуренцію.

Оля Полякова
Оля Полякова

Євген Малуха зазначив, що не має нічого проти зірок шоу-бізнесу, адже вони урізноманітнюють людське існування, а деяких зірок західної естради впізнають саме за голосом, як того ж Адріано Челентано – він став вже справді легендарною особистістю.

«Ось вийде Ольга Сумська, яка теж зірка, але ж вона професійно готова. Вона актриса, знає, чим займається. А це шоумени. Хоча це нормальна голівудська практика, щоб зірка відпрацьовувала”, – зазначив Євген Малуха.

Також Євген Малуха згадав, що йому сподобалося працювати з деякими українськими діячами, як Олег Скрипка та Сергій Притула. За словами актора, Олег Скрипка це не просто співак, а справді готовий артист і з ним просто.

«А є зірки, які не впізнавані. Але всім тут знайдеться місце», – вважає актор дубляжу.