Українська блогерка та поборювачка фемінізму у соціальних мережах Аніта Соловей з’явилася на тижні моди Ukrainian Fashion Week уся у синцях, чим не тільки привернула увагу присутніх а й викликала ажіотаж серед учасників та гостей заходу.

Як виявилося, на щастя, Аніту ніхто не лупцював, а таким чином дівчина вирішила увагу до проблем насильства у родинах.

Аніта наголосила, що проблема насильства у сім’ях – дуже актуальна не тільки для українських родин. З цим стикаються тисячі сімей у всьому по всьому світу і людина, яка постраждала від цього, не завжди знає, куди їй краще звернутися та з ким порадитися і де шукати допомогу.

«Мені дуже часто пишуть дівчата і запитують поради, як їм бути і куди звернутися по допомогу. Я вирішила, що хочу досконально вивчити цю проблему і хочу максимально всім допомогти. Сьогодні, я одягла "костюм" кожної 3-ї жінки України! А своїм "виглядом" хочу сказати, що не треба мовчати і не треба боятися. Є люди, котрі готові допомогти. Допомогу попросити не соромно», – каже Аніта Соловей.

Блогерка тепер намагається встановити контакт з центрами допомоги жертвам домашнього насильства, аби разом допомагати людям налагоджувати своє життя і не дати замикатися у своїй проблемі.

Також організатори перфомансу зазначили, що Аніту ніхто не лупцював, а зірка соцмереж нанесла синці на тіло гуашем.