Кожен пост у соцмережах Євгена Клопотенка перетворюється на справжній батл та протистояння прихильників та противніків нового шкільного меню відомого шеф-кухаря та Олени Зеленської.

У своєму новому пості Євген Клопотенко звернув увагу на правильність харчування та відмові від смачних, але не дуже корисних страв та продуктів. Шеф впевнений, що не варто повністью відмовлятися від будь-чого, а варто лише обмежитися розумним споживанням та не переїдати.

"Забороняти собі їжу (якщо це не про показники здоров’я) - не окей. Їсти всю їжу у величезних кількостях - не окей. Баланс і свідомість - окей. Цьом", – резюмував свою розповідь Євген Клопотенко.

пост Євгена Клопотенка у Інстаграм
пост Євгена Клопотенка у Інстаграм

Але, як завжди останнім часом, користувачі мережі більше уваги приділяли не самій темі посту, а відомому меню від шеф-кухаря, за яким зараз вчаться годувати дітей у школах та дитсадках.

Якщо раніше меню Євгена здебільшого піддавали критиці, то зараз чимало батьків підтримують кухаря, але зауважують, що у деяких закладах можуть умисно перекручувати та псувати страви, які рекомендують готувати.

"От взяти, наприклад, шкільні страви, які ви склали для шкіл. Передивлялася із сестрою, вона кухарка у школі. То страви дуже гарні👍 Але ж ні, міністерство здоров'я заборонило цукор взагалі 🤯 Солі набагато менше, ніж у вас. Ну як так? Це просто дурно переводять продукти, діти не їдять і не п'ють теплий чай😤 В мене мала просить, щоб я їсти з собою давала, бо у класі багато хто так робить. Як ви відноситесь до цієї ситуації?", – пише zlipky.if.

коментар до посту Євгена Клопотенка
коментар до посту Євгена Клопотенка

Євген Клопотенко відповів користувачці зазначивши, що ніхто не забороняв сіль та цукор, але їх кількість просто знизили.

"Соль і цукор у стравах шкільного меню ніхто не забороняв. Їх кількість скорочена згідно рекомендаціям ВОЗ. Щоб це скорочення не було різким, запроваджено перехідний період з плавним зниження їх кількості впродовж 3 років. Якщо солі і цукру у страх немає зовсім - це порушення норм", – відповів шеф-кухар.