Леонід Куравльов помер 30 січня в хоспісі, куди його відправили рідні діти незважаючи на безмірну любов до них. Актора поховали в Москві на Троєкуровському кладовищі, куди прийшли попрощатися дуже близькі друзі і його син.

Після смерті виявилося, що шанувальники не знали і малої частки про свого улюбленого актора. Наводимо лише 4 факти про те, що любив і захоплювався Леонід Куравльов.

1 факт

Актор дуже любив однакові поло біло-червоного кольору, яких у нього було цілих десять штук в гардеробі. За словами Куравльова, йому цей колір піднімав настрій тому він не гребував ходити в них на світські прийоми і зустрічі. Крім того, навіть такий Молодіжний колір прекрасно виглядав на вже літньому чоловікові.

Леонід Куравльов
Леонід Куравльов

2 факт

Виявляється, Леонід Куравльов був великим шанувальником суші, особливо ролів»Каліфорнія". Для багатьох може здатися, що це занадто незвичайне блюдо для обіднього перекусу, але відомий актор міг запросто приймати їх на обід. Також нерідко Куравльов поєднував роли з келихом витриманого білого вина, або ж склянкою коньяку – теж старого і вишуканого.

Леонід Куравльов
Леонід Куравльов

3 факт

Актор був глибоко віруючим і часто відвідував Святі місця і монастирі, користуючись нагодою. Навіть у радянські часи, коли за такого рангу діячами невпинно стежили органи, Леонід Куравльов не втрачав нагоди відвідати святі місця. Одного разу йому навіть запропонували стати трудником при монастирі, але тоді актор виявився не готовий зазначивши, що, можливо, цей день коли-небудь настане.

4 факт

Леонід Куравльов не уявляв жодної поїздки без фотографії своєї покійної дружини, яка померла десять років тому. Фотознімок в рамці він возив у валізі в усі свої гастрольні турне і відрядження. Сам актор одного разу заявив, що може собі уявити, що йому не принесуть Сніданок в готелі, але не може собі уявити дня, коли він не гляне на фото покійної дружини не скаже їй, як же він її любить.