Леонід Куравльов помер минулого тижня і багато шанувальників не могли знайти собі місця від горя, адже актор уособлював собою цілу епоху радянських фільмів, які й досі переглядають тисячі українців.

Незважаючи на те, що під кінець життя Леонід Куравльов став затятим путінцем і заявляв, що в Україні його бояться, людям не хочеться проектувати творчість актора на його життєву позицію.

Наприкінці тижня Леоніда Куравльова поховали в Москві на Троєкуровському кладовищі. Поминки були тихими і небагатолюдними. Попрощатися зі своїм легендарним батьком прийшов син актора, а ось його дочка повністю проігнорувала Захід.

Відомо, що Леонід Куравльов виховав двох дітей і дбав про них, тому люди очікували, що діти віддадуть останні почесті своєму відомому батькові. Але не дивлячись на батьківську любов, нащадки на старості років віддали тата в богадільню. Куравльов дуже любив своїх дітей і постійно шукав зустрічі з ними, особливо коли померла його дружина. Але діти віддячили батька таким чином.

Леонід Куравльов
Леонід Куравльов

Тиха церемонія пройшла без особливого пафосу-кілька вінків надіслали друзі актора і театри, де раніше він грав. Деякі актори навіть не змогли відвідати церемонію, так як родичі Леоніда Куравльова до останнього не розкривали місце і час проведення прощання.

Присутні очікували побачити на церемонії дочку відомого актора, але вона так і не з'явилася. Багато допускали, що їй було просто соромно здатися на публіці, адже її також звинувачували в тому, що на старості років відомий актор опинився в будинку престарілих. Можливо, вона злякалася нав'язливих питань журналістів, яким вдалося потрапити на церемонію прощання.

Але за свою сестру заступився син Леоніда Куравльова, який виправдав відсутність Катерини сильним стресом, який охопив її після смерті батька. Також він зазначив, що у неї була підозра на коронавірус, тому їй рекомендували утриматися від відвідування масових заходів.