Після того як актрисі Анастасії Заворотнюк був поставлений діагноз гліобластома, її рідні прийняли рішення зберігати мовчання про перебіг страшної хвороби. Родичі знаменитості, а також її чоловік, фігурист Петро Чернишов, відмовляються від інтерв'ю, оберігаючи артистку від уваги шанувальників і журналістів. Однак з їх числа вибивається дочка зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анна Заворотнюк.

Модель і бізнесвумен активно веде особисту Instagram-сторінку, тому періодично відповідає на питання фоловерів про стан важкохворої матері. Наближені до зоряного сімейства вважають, що Анна робить це, щоб підігріти інтерес публіки до свого блогу. Володіючи великою кількістю передплатників, інстадива приваблює рекламодавців, що допомагає їй збільшити свій дохід.

Фото Анни Заворотнюк
Фото Анни Заворотнюк

Багато хто засуджує Заворотнюк-молодшу за хайп на хвороби матері, проте вона вважає за краще не відповідати на нападки хейтерів. Тим часом кореспонденти порталу " кіноафіша.Інфо " звернулися за коментарем по темі до психолога Поліни Токарєвої. Експерт розповіла, чому діти відомих батьків часто виставляють сімейні драми на загальний огляд, а також розповіла, чим в кінцевому підсумку це може обернутися.

"Діти знаменитостей досить своєрідні. Поруч з популярними батьками їх особистість змінюється. Найчастіше життя Зоряних спадкоємців складається зовсім не так, як їм хотілося б. Саме з цієї причини вони шукають способи здобути популярність. Сьогодні, щоб бути популярним, не потрібен талант, потрібен хайп. Що стосується Анни Заворотнюк, то в майбутньому вона зрозуміє, що зробила, і пошкодує про це», — підмітила Токарєва.