Анастасія Топольська, дружина заступника голови Наглядової ради «Укрзалізниці» та колишнього народного депутата Сергія Лещенка, вирішивши не відставати від українських артистів, які розміщують у мережі публікації на підтримку України проти можливої агресії Росії, і у себе на сторінці розмістила подібний пост. Діджей написала, що дуже любить Україну, і це її єдиний будинок.

Проте не всі підписники Dj Nastia повірили у її щирість. Один із користувачів запропонував Анастасії «спробувати не їздити до Mutabor до друзів щомісяця». Торік Анастасія справді кілька разів виступала у Москві, наприкінці грудня – у московському артцентрі Mutabor.

Сергій Лещенко
Сергій Лещенко

Топольська відповіла, що виступає "у друзів та для друзів" за невеликі гонорари. Також додала, що не збирається "нікому доводити свою любов до України", наголосивши, що в українців "дах поїхав на тлі патріотизму та націоналізму".

"Я зневажаю поняття "націоналізм", – пише Топольська. – Я взагалі не розумію ні наполегливості релігійності, ні націоналізму, ні патріотизму".

Топольська додала, що не в неї ніколи не виникало думки залишити Україну, але через «деяких упокорених українців, які топлять своїх, іноді хочеться звалити".

У відповідь користувач спробував пояснити, чому не варто їздити до держави, яка окупувала українські землі та намагається «вигнати нас зі свого дому». Він зазначив, що з квитків на заходи Анастасії збирається податок, за рахунок якого «до Донецька везуть сотні військової техніки».

коментарі на сторінці Анастасії Топольської
коментарі на сторінці Анастасії Топольської

коментарі на сторінці Анастасії Топольської
коментарі на сторінці Анастасії Топольської