Любителька скрєп та рашистьских наративів Снєжана Єгорова після ганьби в українського консульстві у Анталії, де її навіть відмовилися обслуговувати, раптово зрозуміла, що любить Україну.

На Снєжану Єгорову упало прозріння та вона пише, що зрозуміла свою помилку. Аби ви самі змогли відчути крокодилячі сльози колаборантки, публікуємо пост з телеграм-каналу Єгорової повністю.

"Привіт мої дорогі підписники і підписники мого каналу. Хлопці, я всі роки велася на російську інформацію. Піддавалася Дезі росіян і вважала, що вони осудні люди. Я завжди була впевнена, що не можу помилятися і для мене все очевидно. Але зараз бачу зворотне і знаю тепер, що вони заливають кров'ю мирні міста і почнуть вбивати цивільних. Це просто жесть. Але всім властиво помилятися. І ось нарешті до мене дійшло. Українці! Я сподіваюся, це все скоро закінчиться. Росія скоро розстріляють весь боєзапас і нарешті настане тиша. Я сподіваюся, що все вирішиться швидко. Я не звикла вибачатися, але сьогодні хочу це зробити! Вибачте за те, що я підтримала агресію! Вибачте за те, що була сліпою і глухою! Вибачте за те, що була пособницею вбивств, хаосу і паніки! Я стою на колінах перед усім українським народом!!!", - написала Снєжана Єгорова.

пост Сніжани Єгорової
пост Сніжани Єгорової

Затята путіністка Сніжана Єгорова, на якій поставила хрест собственная власна дочка, нарешті прозріла. Колишня ведуча викотила на своїй сторінці багатослівне вибачення перед українцями.

Цікаво, щире чи таким чином вона намагається вирішити питання з продовженням посвідки на проживання в Туреччині? Нещодавно їй та її дітям у цьому відмовив український консул.