Український кінопродюсер, який працював у Росії, але з початку військового вторгнення закрив усі свої проекти там, висловився щодо свого повернення до Росії.

За його словами, кілька днів тому якась інфосмітник опублікувала "новину" про те, що продюсер "не проти повернутися до Москви" і "його друзі готують для цього грунт". "Я не став би про цей фейк писати, але його підхопили. Тому доведеться висловитися", - прокоментував Роднянський на своїй сторінці в Instagram.

"Будь-яка людина, яка стежила за моїм акаунтом після 24 лютого або бачила хоч одне з моїх інтерв'ю, що з'явилися в онлайн в останні місяці, розуміє, що ніяких планів повертатися в Росію у мене немає і бути не може. Аж надто я далекий від нинішньої російської політичної політичної. реальності. Я називаю війну війною. Я говорю про військові злочини російської армії. Я пишу про те, як бреше російська пропаганда і публікую свідчення руйнувань і жертв, які принесли російські солдати в Україну", - пише він. ⠀

За словами Роднянського, він прожив у Росії майже двадцять років. "І я люблю своїх друзів, вдячний своїм партнерам, тепло згадую співробітників. Я пишаюся багатьма фільмами, до яких був причетний, вірю в те, що Кінотавр був важливим для обдарованих кінематографістів, а СТС допоміг багатьом глядачам тепло згадувати дитинство та юність. Я люблю Москву, її парки, вулиці, провулки, її театри, музеї, галереї, її дачні посиденьки. Намагаючись чесно робити свою справу і сподіваючись на зміни на краще, я жив у Росії і після 2014 року. Це був самообман", - повідомляє продюсер.

Він особливо звертає увагу на те, що 24 лютого Росія обрушила бомби і ракети на його рідний Київ і всю Україну. Ця агресія перетворила країну на міжнародного ізгоя. Із закритими незалежними ЗМІ, забороненими соціальними медіа, знищеним незалежним судом. І неможливістю вільно говорити, працювати та дихати. ⠀

І найголовніше - неможливо змиритися з тим, що російські солдати щодня вбивають моїх співвітчизників, мирних українців. Тому я пишу про війну щодня. Намагаючись підтримати українців. І достукатися до росіян. Я багатьом пожертвував для того, щоб говорити вільно. більше не відмовлюся від цього права. Це неможливо робити в Росії, значить - житиму за її межами. І продовжуватиму робити фільми та серіали. У своїй американській компанії AR Content. Для головного свого партнера - Apple TV+ та для інших глобальних платформ", - поділився він.

Зазначимо, що російська пропаганда все ніяк не може прожити без українських зірок та публічних особистостей. Вони всі намагаються донести до своєї аудиторії, що той чи інший артист "мріє" повернутися до Росії, проте забуває додати, що цього не станеться ніколи. За винятком таких як Ані Лорак або Таїсія Повалій.