Охлобистін почав вибачатися перед деякими зірками.

Колись популярний актор-українофоб Іван Охлобистін, який мав намір поїхати воювати в Україну та заявляв, що всіх вбиватиме, несподівано вирішив покаятися перед музикантом Андрієм Макаревичем, який підтримав Україну у війні з росією.

Охлобистін каже, що з деякими артистами йому вдалося встановити нейтральні відносини після анексії Криму та військового вторгнення росії в Україну. За його словами, з кимось навіть довелося посваритися. Наприклад, з Андрієм Макаревичем, який останнім говорить правду про росіян та вбивства українських громадян.

"На жаль, я встиг нахамити Макаревичу, але пізніше вибачився. Політика політикою, але вік і заслуги ніхто не скасовував. І заради Макаревича "до", я готовий терпіти Макаревича "після". ​​Така ж історія з Борисом Гребенщиковим, Артемом Троїцьким, Юрієм Шевчуком і Земфірою. Я їх усіх любив і продовжую любити "до", нескінченно сумно, що їх уже не буде зі мною "після". ​​Хіба що для Земфіри таки зроблю виняток. Вона жінка. Перед жінками я безсилий", - розмірковує Про свої стосунки з колегами сказав Охлобистін.