Музичний критик Олександр Фадєєв розповів в інтерв'ю виданню Solenka.info про те, що російський співак Леонід Агутін, який нещодавно відхрестився від участі у концерті на підтримку України, заявив, що він категорично проти військового вторгнення росії в Україну.

За словами Фадєєва, громадянська позиція Агутіна у березні-квітні цього року стала причиною скасування концертів музиканта у низці російських міст. Після цього співак опублікував ще одну посаду у соцмережах, у якій пояснив, що він завжди був і буде проти вирішення будь-яких конфліктів за допомогою військової сили.

Критик також заявив, що Агутін прямо зі сцени заявив, що позиція його не змінилася, і він, як і раніше, засуджує війну, розпочату росією в Україні і закликає зупинити весь цей жах, через який щодня гинуть сотні людей.

Нагадаємо, раніше артисти вирішили прояснити ситуацію у зв'язку з великою кількістю "недоброзичливців" у мережі. "Не треба перекручувати слова і жодних гасел артисти не вимовляли! Досить піти на сторінки артистів і прочитати. Артисти висловили своє співчуття невинним жертвам бойових дій і виступили за переговори! А участь Агутіна та Варум у концерті "на підтримку України", що відбувся 20 березня року, - це чиста брехня. Будь-який бажаючий може подивитися концерт у Ютубі", - йдеться у повідомленні.